Home office na cestách. Co říkáte na atraktivní řešení?  

Home office na cestách. Co říkáte na atraktivní řešení?

Patříte mezi ty šťastlivce, kteří mohou někdy doma zůstávat na home office? Zkuste se na své možnosti podívat ze zcela nové perspektivy. Chtěli byste zažít low cost cestování, které si může dovolit každý?  

Tohle je má kancelář 

Víte, kde bude vaše pojízdná kancelář? Pokud si myslíte, že bude potřeba kupovat nové vozidlo, jste na omylu. Bude vám stačit vaše běžné osobní vozidlo. Jak je to možné? Střešní stan vám umožní se pohodlně usadit a udělat si pracovnu třeba na vašem oblíbeném vyhlídkovém místě. Budete si přát pracovat na místě, které je vám blízké? Home office lze pojmout různě. Co si zajistit pro svůj první netradiční pracovní den? 

Vyrazíte na den? Nebo zůstanete déle?  

Přejete si svou soukromou pracovní cestu, během které si dokonale vyčistíte hlavu od běžných starostí? Střešní stan se namontuje na podélníky na vašem autě. Poté již máte dostatek prostoru pro dvě až čtyři osoby. To je výborné, viďte? S tímto stanem tak máte dostatek zázemí pro své pracovní povinnosti. Stačí ráno vyjet a auto postavit na místo, které je vám blízké.  

Dovolená v práci 

Na oblíbeném místě si nejen splníte pracovní povinnosti, ale také si dodáte radost a pohodu. Co kdybyste si s sebou vzali své jízdní kolo a během pracovní přestávky se vydali objevovat okolí? Pokud se rozhodnete na cestách trávit delší čas, jistě se vám bude hodit také vestavba do auta, kde budete mít nejen přehledné přihrádky, ale také vlastní kuchyňku s dřezem. Stanete se tak naprosto nezávislí. Z jakého místa budete pracovat, záleží už jen na vás.  

Střešní stan promění vaše vozidlo v příjemnou kancelář. Zastavíte, kde potřebujete, a můžete začít pracovat. Po ukončení pracovní doby se vydáte objevovat okolí. A pak přespíte ve svém stanu. Skvělý tip na dovolenou během pracovního týdne, nemyslíte?