Jak se stát moderní obcí ve vašem kraji?

Jak se stát moderní obcí ve vašem kraji?

V každém kraji najdeme nespočetně mnoho vesnic nelišící se takřka v ničem. Všechny jsou malebné, útulné a bohužel ve většině z nich jsou občané informováni o aktuálním dění se zpožděním. Pokud není v nějaké obci aktivní starosta i občané, kteří ovládají sociální sítě nebo kteří stíhají hlášení tamějších rozhlasů, pak jsou občané méně informováni o tom, co se děje v obci, ve které žijí. Tento problém by mohly vyřešit digitální úřední desky, které nahradí klasické úřední desky stojící většinou před obecním úřadem. Digitální úřední desky se budou podílet nejen na včasné informovanosti občanů, ale také udělají z obce moderní obec, ve které se bude občanům lépe žít. Navíc vám taková inovace může pomoct i k ocenění “Vesnice roku”. 

Moderních technologií máme v současnosti mnoho a je velká škoda, že je všechny nevyužíváme. Některé jsou opravdu k našemu prospěchu, proto se jim nebraňte. Jednou takovou inovací je i zmiňovaná digitální úřední deska, který nabízí nekonečný prostor pro sdílení dokumentů a sdělování informací a aktualit. 

Dejte občanům včas vědět, co se v obci a blízkém okolí koná a děje

Jelikož digitální úřední desky nabízí opravdu nekonečný prostor pro sdílení informací, nemusíte se rozhodovat nad tím, jaká aktualita je důležitější a jaká se nemusí občanům sdělovat. Digitální úřední desky nejsou jako klasické úřední tabule, kde se vešlo jen určité množství plakátů. Díky digitálním úředním deskám tak včas informujte občany o všem, co se děje v obci nebo v jejím blízkém okolí. Informujte je o blížících se společenských akcích, o sportovních utkáních, k nimž zanedlouho dojde, nebo třeba o tom, kdy se bude svážet odpad v obci. 

Nezapomeňte ani pravidelně sdílet informace o počasí nebo případně dopravní situaci v obci, aby byl odjezd do práce nebo naopak příjezd domů bez problémů a bez překvapení. 

Když chcete být moderní obcí

Pokud se chcete moderní obcí stát a jste rozhodnuti investovat do inovativní digitální desky plné výhod, objednávejte na www.digitalniurednideska.cz