Letní doplňky, které musíte mít

kabelky

Předpověď počasí je nebývale příznivá a váš šatník překypuje lákavými modely sexy šatů. Letních sandálků a střevíčků máte minimálně tucet, ale stále máte pocit, že vám něco chybí? Odpověď je nasnadě: potřebujete ty správné doplňky.

Léto si žádá duchaplné detaily. Vždyť právě ty mohou dokreslit tu pravou dokonalost!

První nezbytností, kterou musíte mít, je pásek. Úzký pásek skvěle zdůrazní útlý pas letních šatů. Doporučujeme pastelově barevné. Výbornou volbou je pudinkově růžová nebo námořnicky modrá. Nevěříte? Představte si, jak takový malý zázrak osvěží vaše jednobarevné šaty. Další vynikající volbou je silnější pásek s kvalitní skobou. Skoba by měla být samozřejmě vyrobena z kvalitního kovu, bývá použit zinek. Dejte přednost přírodní kůži. Pokud nechcete přepásat svůj vosí pas, máme pro vás další vynikající volbu – vyhledávanou, a pro mnohé nezbytnou, klasikou je pásek na bocích u kalhot či u šortek.

Dalším nezbytných doplňkem je jistě kabelka. Odsuňte nudnou černou a pořiďte si na léto barevný model. V létě jsou populární pestré světlé tóny. Pastelové, růžové, modré, žluté, zelené… možností je nespočetně.  Nemusíte setrvávat u jednobarevného modelu. Vyberte si vtipné variace barev a vzorů, přesně podle vaší nálady.

Posledním doplňkem, který ocení módní stylistky i praktické ženy, je šátek. Šátek je módní klasika a hodí se ve všech ročních obdobích. V létě jej využijete na letní zahrádce u skleničky dobrého lehkého vína, kdy vám bude vlahý letní větřík ovívat záda. Šátek vetkne vašemu modelu nebývalou majestátnost, pokud si to budete přát. V jiném provedení naopak dodá na ležérnosti a uvolněnosti. V létě dejte přednost lehkým materiálům – hedvábí vás nikdy nezklame.