Mobilní aplikace jsou víc než mobilní web. Navíc vás dostanou před konkurenci

Mobilní aplikace jsou víc než mobilní web. Navíc vás dostanou před konkurenci

Mnozí podnikatelé řeší jedno velké dilema, a sice nejsou si jistí tím, jestli mají investovat do mobilní aplikace nebo jestli jim postačí jen mobilní web, který mají zřízený. Pravdou je, že mobilní web je skutečně velice užitečná věc, o tom není sporu. Dnes se leccos vyhledává takzvaně “v terénu”, neustále se na mobilech leccos vyhledává, mobilní weby jsou přehlednější a člověk na nich rychleji najde “v terénu” to, co potřebuje. Jenže také je pravdou, že mít reprezentativní webovou stránku, ze které vytvoříte mobilní web, to dnes nestačí. Mobilní aplikace jsou skutečně nevyhnutelností. 

Podle statistik stále více lidí přistupuje na webovou stránku prostřednictvím telefonu. Stejné statistiky však hovoří, že aplikace stejné firmy jsou daleko navštěvovanější než klasické mobilní weby. A tak lze s čistým svědomím konstatovat, že mobilní aplikace jsou víc než mobilní web. 

I přes tento fakt jen málokterá firma má vlastní mobilní aplikaci. To znamená, že se snáze můžete dostat před konkurenci, pokud se obrátíte na odborníky z Appkee a necháte si vytvořit mobilní aplikaci na míru. 

Aplikace toho nabízí daleko více než mobilní web

Podle mnohých odborníků mobilní aplikace nabízí daleko více věcí než mobilní web. Je dokonce lepší i po technické stránce. Po technické stránce lze říct, že udržuje uživatele neustále v kontaktu s podnikem, i když aplikaci zrovna neprojíždí. Využívá takzvané push zprávy a také další funkce telefonu, posílá prostřednictvím oznámení informace o akcích nebo slevové kupony. 

Aplikace i jako nepřímá podpora byznysu

Mobilní aplikace na míru nemusí být přímou podporou vašeho byznysu, ale mohou být naopak nepřímou podporou vašeho byznysu. Pomohou dostat firmu do podvědomí lidí, lidé si pak na firmu vzpomenou, pokud ji budou potřebovat. 

V každém případě je mobilní aplikace skvělá volba a investice.