Nabídka šatů podle střihu

nabídka šatů dle střihu

V ženském šatníku nikdy nechybí šaty. A záleží jen na vás, zda jsou klasické, stylové, koketní, ženské nebo sexy. Za teplého počasí se preferují šaty vyrobené z tekoucího šifonu nebo saténu. Za chladných dnů se nabízejí módní šaty vyrobené z kašmíru a vlny. Trend sezóny – všechny druhy pletených šatů. Jakákoliv barva, a pokud zvolíte květiny, budete in. Vyberte si jen takový střih šatů, který sedne vaší postavě. Nejvíce módní je svetr pod kolena a na vrcholu popularity jsou pletené vesty s pruhovanými motivy. Musíte mít vždy jasno v tom, co je směšné a nevhodné, abyste se při každé příležitosti cítila jako královna.

Ležérní šaty

Jsou určeny pro každodenní nošení. Na druhé straně se přesto rozdělují do velkého počtu poddruhů – shift, zavinovací, propínací, košilové atd. V těchto šatech můžete jít do práce, do kina nebo s přáteli na procházku.  Příležitostné dámské šaty nepřitahují nechtěnou pozornost třpytkami, kamínky, filtry a velmi hlubokým výstřihem.

Koktejlové šaty

Pokud milujete noční život nesmí tyto dámské šaty chybět ve vašem šatníku. Jednoduché koktejlové šaty se perfektně hodí na večerní nebo firemní akce, do divadla a na další společenské události. Jsou ohromně pohodlné a praktické než dlouhé šaty a přitom jsou téměř stejně elegantní a slavnostní. Takové šaty vám nikdy nebudou při tanci blokovat pohyb. Komfort na jedničku i při sezení!

Midi šaty

Představujeme další dámské šaty s délkou těsně pod kolena. Fantastickým způsobem podtrhnout ženskost, styl, krásně zvýrazní grácii.  Toužíte po volnějším áčku nebo zúženém pasu? Výběr je na vás, oba modely jsou nádherné.  Elegance se snoubí s ležérnosti.  A pokud přidáte širší opasek, zvýrazníte přechod ze sukně na horní část outfitu. Nelze se divit, že taková Victoria Beckham nedá na tento typ šatů dopustit. Dokonalé dámské šaty pro ženy, které si oblíbily vysoké podpatky.

Maxi šaty

Někteří lidé si myslí, že dlouhé šaty mohou nosit jen vysoké ženy. Jako obvykle jde o pouhý mýtus. Dlouhé dámské šaty jsou vhodné pro každý typ postavy, mohou je nosit boubelky i štíhlé ženy. A pokudženy s více kilogramy navíc zvolí správný střih, budou působit opticky vyšší a štíhlejší. Doporučujeme boubelkám šaty s rovným střihem a zvýrazněným pasem.