Vhodně vybrané oblečení potrhne vaší ženskost

vhodné oblečení

Módní trendy se stále mění, přesto samotní návrháři radí: „Věnujte více pozornosti sobě, jako diktátu módy. Noste, co vám vyhovuje, v čem se cítíte dobře.“ Čeho si při výběru oblečení všímat? Především střihu. Úzká ramena vizuálně rozšíří šaty s rukávy-lucerny. Horní části těla potřebují něco na vyváženou například límec nebo volánky. Neuškodí si obléknoutdámské oblečení s nízkým pasem. V případě širokých ramen si pořiďte plnou sukni nebo ve tvaru tulipánu, ideální pro proporcionální postavu. Nejlepší kombinace barev – světlý spodek a vrh je tmavý. Krátké tělo lze rozšířit pomocí oblečení ve svislém pásku nebo pláště s dlouhými klopami.

Komfortní dámské oblečení

Perfektní svetr s polo límečkem, tmavé obleky, kalhoty nebo sukně s nízkým pasem. High-pas, vhodné pro vlastníky dlouhého trupu. Opticky zvětšíte poprsí pomocí dámského oblečení s volány. Chcete-li skrýt bříško, pak v žádném případě nenoste upnuté šaty a velké límce. Nejlepší je nosit dámské oblečení vícevrstvé, prodloužené bundy, volné halenky. Vizuálně nohy prodlouží vypasované šaty, úzké sukně, kalhoty a capris. V tomto případě barva kamaší a punčochových kalhot by měla odpovídat barvě zbytku oblečení. Pokud máte plné boky, nebudou vám těsné kalhoty sedět. Vyberte si nějaký hip model nebo kalhoty do zvonu. Na majitelce s úzkými boky bude skvěle vypadat světlá bunda.

Stylové oblečení pro každou příležitost

Každá žena preferuje stylové oblečení, neboť touží být elegantní a sexy. Štíhlé dámy si mohou dovolit jakékoliv střihy včetně extravagantního oblečení.V každém ženském šatníku bychom měli najít dámské oblečení jako je například dámský kostým, dámský overal a elegantní dámské šaty, které jsou vhodné na různé pracovní setkání, firemní a jiné společenské akce. Dámské stylové oblečení je součástí každé moderní ženy, oblečení nás vystihuje, dělá první dojem, je to naše vizitka.

Trendy barvy podzim/zima 2017

Pochopitelně se budou nadále nosit klasické barvy (černá, bílá, šedá a béžová) a šťavnaté světlé barvy (fuchsie, pomeranč, citron, tyrkys, smaragd), jakož i jejich tlumené tiché pastelové odstíny (levandule, broskev, meloun). Módní jsou všechny druhy tiskovin od zvířat a květinové vzory po abstraktní obrazy. Fantazii se meze nekladou, lze kombinovat více vzorů najednou. Moderní kabát nebo kožešinové vesty musí imitovat lišku, norka, mývala,v nejhorším případě králíka. Důležité je, aby srst byla namalována v módní ultramarínové, broskvové nebo korálové barvě.