Reklamní předměty, které stojí za to

Reklamní předměty

Některé reklamní předměty prostě vypadají super. Nemusí jít o zbytečnosti, které nikdy nepoužijete. Zkuste se podívat na pár takových, které bychom si klidně dali sami do bytu. To je to klíčové, podle čeho máte vybírat vy, když reklamní předměty právě pro svou společnost obědnáváte. Může to být flash disk nebo propiska, reklamní hrnek na kávu či klíčenka. Zkuste být ale originální. Tvarem, designem i nápadem. Reklamní usb flash disk může zároveň i sloužit jako stojánek na telefon.

Reklamní tužka nebo reklamní usb flash disk

Tužky, které zdobí váš psací stůl, a co si budeme povídat, nikdy jich není dost, mohou mít i další užitečnou funkci. Na některých jsou gumy, přílepkové papírky či ořezávátka. Takový reklamní usb flash disk se vždycky hodí. Kromě téhle dvojité a praktické vychytávky zkuste zvolit i velmi elegantní vzhled a dejte jim třeba nadčasový černobílý design. Krabice místo skříňky není vůbec od věci. Hygienické a kosmetické produkty, nebo spoustu dalších zdánlivých zbytečností nemusíte mít ve skříňce. Postačí je dát do designové krabičky. Tu si pak lze vystavit i s praktickým vybavením, které je po vypotřebování možné jednoduše vyměnit. Nejde tedy o dárek na jedno použití.

Reklamí hrnky a držáky

Pokud se rozhodnete obdarovat svoje blízké obchodní partnery i zákazníky reklamní hrnky na čaj nebo kávu, jsou praktické a užitečné. Může jít i o termohrnky s víčkem, do kterých si cestou budou každý den obdarovaní kupovat nebo již doma připravovat voňavou kávu. Co takhle to ještě zpestřit a dát k tomu i bonus? Držák na hrnky totiž každý nenabídne. Držáky na hrnky dají vale všem těm kolečkům od kafe na vašem stole, kde se již s nimi nikdy nestane, že na kupní smlouvě zůstane flek. Reklamní hrnek nemusí stát přímo na stole, ale může jej držet i originální velká spona, kterou velmi jednoduše připevníte na hranu stolu. Pokud jí dáte pěkný kabát a vaše logo, váš klient a obchodní partner si na vás vždy vzpomene, když bude pít svou oblíbenou kávu či čaj. Když jich dáte víc vedle sebe a držáky budou různě barevné, váš stůl pak bude vypadat mnohem veseleji.