Noste červenou s hlavou vztyčenou

Červená móda

Pokud sledujete současný módní svět, určitě víte, že se do módy opět dostaly barvy. Barvy jsou to, co teď udává styl, proto pokud jste milovníkem černé nebo jiných neutrálních barev, je načase svůj styl trochu pozměnit. Letos se do módy dostávají hlavně retro barvy, v jejichž čele jde červená barva, kterou se nebojí nosit ani ženy, ani pánové. Na jakých kouscích by se měla červená barva vyskytovat, a jsou povoleny vzory?

Pokud si vzpomínáte na známou písničku „Jen růžová to může být“, rádi bychom tuto píseň trochu pozměnili. Letos to může být totiž jenom červená.  Červená je barva retro stylu, který se dnes dostává do módy. Na jakých kouscích nejvíc zaujme?

Červené šaty pro smyslné ženy

Nejlépe uděláte, pokud si koupíte červené šaty. Červené šaty jsou skvělé v tom, že sluší naprosto každé ženě. Podtrhují jejich křivky, ženy jsou v nich smyslné a naprosto elegantní. Nejeden muž se zamiloval do žen v červených šatech. Letos jsou povoleny takřka všechny šaty, ale pokud budete mít na výběr, nekupujte si pružné, vypasované šaty, které podtrhují všechny nedokonalosti těla. Raději volte šaty rovného střihu, které maskují i sebemenší nedokonalou drobnost.

Jsou libo červené lodičky?

Mezi nejkrásnější kousky vůbec se řadí červené lodičky, které už dávnou nejsou obuví, jež se nosí jenom k šatům či sukním. Dnes se lodičky nosí samozřejmě i k džínům nebo ke koženým kalhotám, zkrátka a dobře se kombinuje elegance a ležérní styl.

Zamilujte si červené kabelky

Nesmíme zapomenout ani na červené kabelky. Kabelky si v červené barvě kupujte jenom v malé velikosti, jinak sáhněte po červených batozích. Zanedlouho se v obchodech objeví i oblíbené a zároveň nenáviděné ledvinky a ani ty nebudou v červené variantě k zahození, zejména když na nich budou nášivky různých tvarů.