Pončo a další loňské hity, které lze nosit i nyní

Pončo a další loňské hity

Při změnách ročního období začínáme třídit šatníky. Přebíráme věci, které jsou nám malé, které se nám už nelíbí nebo které jsme ani neměli šanci vynosit. Nad mnohými kousky zvažujeme, jestli je máme z šatníku odstranit nebo jestli si je ještě máme nechat, jelikož se jedná o loňský trend. Je sice pravda, že loňské trendy se většinou už nenosí, ale u mnohých kousků to neplatí. Jak se říká, výjimky potvrzují pravidlo.

Pokud zrovna také třídíte oblečení nebo se k tomu chystáte, poradíme vám, co se nosí a jaké loňské trendy by se opravdu měli raději vyhodit. Kupodivu loňských trendů je mnoho, jež stojí ještě za vynošení.

Co ponča? Ano nebo ne?

Ponča byly hitem. Určitě si vzpomínáte, jak jste si poprvé své pončo, které ale nebylo typicky přes hlavu, koupili. Jednalo se spíše o jakousi deku, kterou studenti využívali při testech k opisování. K dostání byly z počátku velká ponča, která se dala krásně v pase stáhnout páskem, ale také jsme si mohli koupit později kratší ponča, která jsme využívali zejména jako šálu kolem krku.

Nyní nad pončem sedíme u šatníku a přemýšlíme, jestli ho dát stranou nebo jestli ho ještě ponechat. Doporučujeme si ho ještě nechat – pončo se vždycky hodí.

Kardigany ke kotníkům? Ano nebo ne?

Dalším loňským hitem jsou kardigany ke kotníkům. Kardigany obecně se do módy dostaly poměrně nedávno. Z počátku nás okouzlily zejména kardigany krásné, s klopy, které byly opravdu pohodlné. Z počátku jsme byli nadšeni z nového módního svetru, který jsme nemuseli zapínat. Později typické kardigany s klopy vystřídaly kardigany rovného střihu a následovaly kardigany, které sahaly až ke kotníkům. A to už jsme u loňské módy.

Kardigany ke kotníkům jsou opravdu modelem loňského roku, otázkou je, jestli ho ponechat nebo ne. Určitě si ho ponechejte. Kardigany se staly nadčasovým kouskem, který si nechte v šatníku až do rozpadu.