Regály, které se hodí do každého interiéru

Regály, které se hodí do každého interiéru

I když by se možná mohlo zdát, že regály jsou ideální do spíže, zahradního domku nebo třeba garáže, nemusí to být pravda. V současnosti už existuje celá spousta speciálních druhů regálů, které si bez problémů dáte dovnitř. Mohou být v obývacím pokoji, předsíni nebo třeba v kuchyni. Věci v regálech můžete skladovat v různých nádobách. Velmi dobře vypadají například dřevěné bedýnky. I ty se mohou stát velmi pěkným doplňkem interiéru.

Regál na vína

Jedním z nejoblíbenějších je regál na vína. Může být malý nebo velký, čtvercového nebo trojúhelníkového tvaru. Regály na vína jsou obvykle vyrobeny ze dřeva, ale najít můžete i kovové regály. Jsou velmi pěkným doplňkem interiéru. Jen je třeba pamatovat na to, že vína v nich umístěná při pokojové teplotě nevydrží dlouho. Když je víno vystaveno teplu a světlu, degraduje, i když je zašpuntované.

Regály na boty

Praktickým doplňkem vaší předsíně mohou být regály na boty. Na rozdíl od skříní jsou regály otevřené, takže nekryjí případný zápach a nečistoty na obuvi. Regály na boty mohou mít různé velikosti a provedení. Vyberte si tedy takový, který se bude nejlépe hodit právě do vašeho interiéru.

Stojany na květiny

Stojany na květiny jsou obvykle lehké, takže je můžete snadno přemísťovat. Materiály jsou líbivé, takže se hodí do každého interiéru. Stojany na květiny mohou mít různý tvar, některé jsou určeny pro pěstování v interiéru, jiné můžete přesunout i ven. Stojany na květiny jsou velmi praktické, protože šetří místo a navíc velmi dobře vypadají.

Dřevěné policové regály

Dřevěné regály můžete použít téměř na cokoliv. Můžete je využít jako knihovnu nebo na hračky do dětského pokoje. I tentokrát můžete počítat s různými velikostmi a také barevnými provedeními. Vzhledem k tomu, že dřevo se do interiéru velmi dobře hodí, zapadne do jakéhokoli interiéru.