Kdy se konečně iPhone 8 ukáže světu?

Kdy se ukáže iPhone 8

Technologie jsou něco, co aktuálně hýbe současným světem. Přece jenom ten, kdo nemá chytrý telefon, pak nezapadá do davu. Za chvilku bude z davu vyčnívat ten, kdo nebude mít chytré hodinky. Samozřejmě takové chytré technologie něco stojí, ale jelikož je má každý, pak si na něj většina lidí ráda našetří jenom proto, aby nevyčnívala z davu.

Mezi nejoblíbenější značky technologie dneska patří rozhodně společnost Apple, která je známá díky svému zakladateli, o němž bylo natočeno hned několik fantastických filmů. Steve Jobs se díky jeho produktům, které nás doslova dostaly. Většina z nás má nějaký model iPhonu, většina z nás doma skrývá pod polštářem iPad nebo se pyšní unikátních MacBookem.

Ovšem tato společnost moc dobře ví, že v dnešním světě je konkurence opravdu velká, proto se dbá na to, aby o novinky nebyla nouze. Apple se tak každý rokem snaží zaujmout své klienty novým provedením skvělého iPhonu. Teď už nás čeká osmá verze, které se už nemůžeme dočkat!

12. září se ukáže novinka světu!

Nový iPhone 8 by se měl podle aktuálních informací ukázat světu už 12. září, a to konkrétně v novém divadle Steva Jobse. Společně s tímto unikátním chytrým telefonem bude samozřejmě představena i nová řada iPhonu 7s a 7s Plus, která bude obalena do skla. Jenže toto skleněné provedení asi není zrovna nejlepší tah, protože většinu lidí to bohužel odláká, jelikož se opět zvětší rozměry a tím pádem se už tento telefon stane opravdu velký, tudíž i zbytečný.

Nicméně venku bude iPhone 8 a ten rozhodně smete veškerou pozornost. Vždyť se o něm spekuluje už nějaký ten pátek!

Jak by měl nový iPhone vypadat?

Už dávno se potvrdilo, že by měl mít celoplošný displej. Právě tak by se měl přiblížit svému konkurentovi od společnosti Samsung – chytrému telefonu Samsungu Galaxy S8. Navíc však má mít v sobě zabudované odemykání pomocí snímání obličeje, ale to není ještě stoprocentně potvrzená informace, tudíž je to opět jenom předmět různých spekulací.