Stylové nehty podle celebrit. Co se bude v nadcházejícím období nosit? 

Stylové nehty podle celebrit. Co se bude v nadcházejícím období nosit?

Stejně jako se mění trendy ve světě módy, mění se také to, jak by měly na podzim vypadat naše nehty. I když bychom se samozřejmě měli rozhodnout na základě vlastních preferencí a oblíbených tónů, pokud se zrovna nemůžete rozhodnout, co se nechat inspirovat celebritami? Ty mají v nehtové módě jasno a už se ženou na podzimní manikúru do oblíbeného salonu.  

Olivově zelená jako dokonalá barva podzimu 

Při příchodu do salonu na vás vždycky „vybafne” celá spousta barev. Deset odstínů červené, sedm odstínů modré, nespočetné množství růžové. Jenže jakou barvu si vybrat, abychom s ní byli nadcházející tři týdny maximálně spokojení? Pokud se chcete ladit do trendy barev podzimu, sáhnout byste měli tentokrát po olivově zelené. 

Tuto barvu dostala do popředí známá zpěvačka a dříve také herečka Selena Gomez. Díky ní si ženy uvědomily, že i tento odstín, i když se může jevit jako poněkud neelegantní či nevkusný, působí naopak velmi stylově a hezky. Samozřejmě musí být nanášen na upravené nehty. 

Zemité tóny jdou s podzimem ruku v ruce 

Obecně platí, že se na podzim upouští od pestrých barev. Naopak přednost se dává spíše zemitosti a neutralitě, čehož si je vědomá i Jennifer Lopez, která se před několika měsíci vdala. Sama možná netušila, že tím změní trendy ve světě kosmetiky. Přišla totiž s nehty laděnými dohněda, čímž možná neplánovaně zpopularizovala zemité odstíny, které se záhy na to staly trendem podzimu.  

Pokud vás to k odstínům hnědé zrovna netíhne, ve hře jsou také všechny odstíny béžové barvy. 

Poloprůhledné a holografické k tomu 

Není tajemstvím, že na aktuálních trendech se také velkou měrou podílí manželka zpěváka Justina Biebera, Hailey Bieber. Ta je ostatně sledována i pro své skincare rutiny. Modelka v posledních týdnech vyšla se svými nově udělanými nehty na světlo a způsobila tím obrovský boom. Poloprůhledné, holografické – přesně takové se nosí.