Tajemství úspěšného nákupu – dámské košile

dámská košile

Časy, kdy byly dámské košile považovány za výhradně mužský oděv, jsou dávno pryč. Pro zajímavost tento kousek se poprvé ušil v 18. století, oblékal se pouze přes hlavu a sloužil jako spodní prádlo. V 19. století se na košili přišily knoflíky, stala se povinným oděvem při různých slavnostních událostech, což platí do dnešních dnů. V současnosti se košile šije z různých materiálů a stala se neodmyslitelnou součástí ženského i mužského šatníku. Trh nabízí obrovské množství střihů v široké paletě barev. Mnozí návrháři a stylisté doporučujisi pořídit bílou košili, která se hodí ke všemu, k sukni, šortkám, kalhotám a kostýmku.

Dámské košile – vkusná elegance

Bílá košile si zaslouží sestřičky v jiných barvách a s jinou délkou rukávu. Obvykle se bílá košile vnímá jako přísná a formální, ale ve skutečnosti, s různými variacemi, to nemusí být pravda. Při zvolení vhodných doplňků, bude dámská košile v jakékoliv barvě vypadat dobře jak ve společnosti, tak i na romantickém setkání. Špatně zvolený odstín dámské košile může porušit celistvostoutfitu. Pokud se vám líbí perly, mějte na paměti, že na košilibarvy slonové kosti nevyniknou.  Šperky musí být vybírány v kontrastu s oblečením.

Bílá dámská košile – nesmrtelná klasika

Bílá dámská košile si skutečně zaslouží velkou pozornost, neboť jde o oblečení, které je pro váš každodenní život nepostradatelné. Pokud vám váš zaměstnavatel diktuje styl oblékání, bílá košile se stane nutností. Přijde vám bílá dámská košile nudná? Barevné doplňky a sukně rozzáří každý outfit. Budete vypadat elegantně, svěže a profesionálně.  A pokud vás teprve čeká pohovor – bílá košile je dobrá volba. Vždy je lepší vsadit na neutrální barvy a střídmý střih šatů, neopomeňte na kvalitní materiál a rafinované střihy.