Tipy, jakým dárkem potěšíte milovníky motorek

Tipy, jakým dárkem potěšíte milovníky motorek

Pokud má někdo motorku, tak se o ni většinou velmi dobře stará. Není to jen způsob, jak se přepravit z jednoho místa na druhé. Je to vášeň, koníček a pro mnohé také smysl života. Když se blíží významný den, pak jistě přemýšlíte nad tím, jaký dárek pro motorkáře vybrat. Možností je celá spousta, některé jsou drahé, jiné zase levnější. Než něco koupíte, ověřte si, zda to ten, koho chcete obdarovat, již nevlastní. A jaké jsou možnosti?

Držák na mobil na moto

Držák na mobil na moto se může hodit nejenom, když posloucháte muziku, ale také pro zapnutí navigace atd. Je to velmi praktický dárek, který ale umí potěšit. Bohužel se ale může jednat o ten typ dárku, který již může motorkář vlastnit. Držáky se uchycují na řídítka, a ty lepší mají také voděodolný obal, který mobil ochrání, když dojde k náhlé průtrži mračen. Jejich cena se pohybuje kolem jednoho tisíce korun.

Bluetooth intercom

I tento dárek je velice praktický. Díky němu se můžete za jízdy spojit s druhou osobou (obvykle se prodává v sadě po dvou kusech). Můžete tak komunikovat, aniž byste museli zapínat mobilní telefon, a to pohodlně a za jízdy. Intercom je navržen tak, aby se dal použít do všech typů přileb – navíc je jeho montáž velmi jednoduchá. Nevýhodou je vyšší cena, počítejte s více než čtyřmi tisíci korun. Toto zařízení můžete taktéž propojit se svým mobilním telefonem.

Věšák na klíče

Pokud hledáte něco levnějšího, pak můžete pořídit například speciální věšák na klíče, který bude mít motivy motorek. Hodí se do garáže, ale také do vašeho interiéru. Je jen na vás, jaký materiál vyberete, velmi pěkně ale vypadají ty chromované. Mohou být na jeden nebo i více klíčů, zvažte tedy, jaké jsou vaše preference. Tento dárek vás vyjde obvykle do čtyř set korun.

Moto atlas

Pro ty, co nejsou příliš velcí příznivci chytrých mobilních telefonů a elektronických navigací, se může hodit moto atlas. Ten je vyroben tak, že ukazuje vše, co je pro motorkáře důležité.