Top 7 lhářů ve znamení zvěrokruhu

zvěrokruh

Stěží existuje na světě člověk, který nikdy nelhal. Někdy je lež milosrdná, něco jiného jsou patologičtí lháři.  Tento horoskop vám pomůže určit, kdoz vašeho okolí často lže.

7. místo: Ryby

Ryby nemají tendenci lhát. Jsou to velmi laskaví a soucitní lidé: jakmile zjistí, že jste smutní nebo máte ustaraný výraz v očích, okamžitě vás přijdou potěšit. Ryby jsou příliš citlivé a velkorysé, nemají sklony k podvádění. Pokud se rozhodnou pro lež, tak jen proto, aby neztratili partnera, nebo někoho chrání před bolestivou pravdou.

6. místo: Střelec

Tito lidé jsou obvykle zábavní, milující svobodu a spontánnost. Touží uspět v každém aspektu života. Střelci vždycky chtějí víc pro sebe a pro své blízké. A v případě, že nemohou dosáhnout s pomocí svého úsilí a píle, začnou lhát. Přesto lukostřelci nemají tendenci lhát.

5. místo: Lev

Lev je nebojácný a energický. Mají velké sebevědomí, jsou ješitní, před ničím se nezastaví. Lvi rádi riskují, jdou na ostří nože, mají taky velký temperament. Tito lidé pevně věří, že jsou – nejlepší. Je pro ně důležité, si za každou cenu zachovat tvář, ať se stane cokoliv. Za tímto účelem, klidně lžou.

4. místo: Rak

 

Rak – měkká povaha se skrývá pod tvrdým a neproniknutelným brněním. Tito lidé jsou velmi loajální a upřímní v srdci, ale mohou snadno lhát těm, kteří jim nejsou blízcí. Povětšinou lžou jen proto, aby skrylisvou zranitelnost.

3. místo: Beran

Beran nemá ráda typické lháře. Jsou líní pamatovat si své vlastní lži. Jejich arzenál je ovládán dalšími způsoby dosažení cílů. Je zde však jedna okolnost, která může způsobit, že začnou lhát a to ve chvíli, kdy je omezována jejich svoboda. Bezpečnost, nezávislost a stabilita jsou jejich hlavní priority, a pokud se něco nebo někdo snaží prolomit tuto rovnováhu, budou klidně lhát, s touhou obnovit svou svobodu a klid.

2. místo: Blíženci

Duality – druhá přirozenost. To je důvod, proč dvojčata se vyskytli na druhém místě mezi lháři a podvodníci. Jsou sice velmi slušní a zdvořilí, bojí se urazit nebo někomu ublížit, a to zejména v případě, že by to mohlo poškodit jejich pověst. Ovšem snaží se uspokojit každého, dávají falešné sliby a komplimenty. Tito lidé jsou plní rozporů a protikladů.

1. místo: Štír

Štír – nejintenzivnější a hluboký ze všech lidí, které jste kdy viděli. Tito lidé potřebují udržet kontrolu nad vším – od vlastních emocí po váš názor na ně. Chtějí-li stabilitu a sílu, začnou spřádat složitou pavučinu intrik a lstí, ve které je prakticky nemožné je chytit.