Tři franšízy, které stojí za zvážení

Tři franšízy, které stojí za zvážení

Vstoupit do světa podnikání nemusí být tak náročné, jak se na první pohled zdá. Nemusíte začínat se svou firmou od začátku, nemusíte investovat hromady peněz do propagace, abyste získali nějaké zákazníky. Existuje způsob, jak do světa podnikání vklouznout trochu elegantněji a efektivněji. Znáte franchising?

Samozřejmě je mnoho způsobů, jak se dostat do světa podnikání. Někteří si zakládají svůj vlastní byznys, jiní něco zdědí, jiní začnou podnikat se svým nejlepším přítelem. A ti chytřejší dají přednost franchisingu. Franchising je způsob podnikání, který je založen na odkupu licenčních smluv. Díky odkoupením licenčním smlouvám si budete moct otevřít pobočku značky, která už na trhu má své místo a má své stálé klienty. Dalo by se tedy říct, že tímto způsobem naskočíte do už rozjetého vlaku mířícího na vrchol. 

V současné době existuje mnoho franšízových sítí a konceptů, které stojí za zvážení. Vybrali jsme tři z nich, s nimiž se to vyplatí zkusit. 

Benu lékárny

Skvělou investicí jsou rozhodně Benu lékárny, které patří k největším lékárenským sítím u nás. V současné době síť těchto lékáren stále rozšiřuje, proč nevlastnit další budou pobočku lékárny? Je to rozhodně koncept, který má budoucnost a potenciál. O tom není sporu. 

Extéria Market

Doporučujeme také investovat do franšízy Extéria Market, která je předním poskytovatelem poradenství v oblasti BOZP a PO nejen na českém, ale také na slovenském trhu. Jinými slovy podnikatele zachraňuje před případnými pokutami, které se udělují ve chvíli, kdy není BOZP a PO podniku vyřešeno.

Partners market

Franšízová síť Partners se dnes zaměřuje na finanční poradenství, které je dnes žádané. I tato franšíza proto stojí za zvážení. Tato franšízová síť se neustále rozšiřuje a rozvíjí, je na více a více místech po celé České republice.