Tři vyzkoušené rady, jak zatočit s migrénou

Léčba migrény

Když ženy mají své dny, většinou se stane, že je minimálně jeden den z cyklu trápí migréna. Migréna je poměrně nepříjemná záležitost, kterou nemá v lásce nikdo. Vyskytuje se také tehdy, kdy se špatně vyspíme nebo kdy si skřípneme krk. Mnozí z nás řeší migrénu tím, že spolknou prášek a čekají, až zabere. Jiní ji zkouší zaspat, což je však poměrně těžké, protože migréna se opravdu velice ozývá. Raději vyzkoušejte tři vyzkoušené rady, které s migrénou zatočí během půl hodiny, což každý, kdo ní trpí, ocení.

Na migrénu je mnoho léků, ostatně než do sebe začnete „házet“ chemii, raději vyzkoušejte několik rad a tipů, které jsou vyzkoušené a které s migrénou vždy zatočí.

Zkuste to s šokovou terapií

Šoková terapie je něco, co zabraňuje mnohým zdravotním komplikacím. Dokáže zastavit nadměrné pocení, ale také dokáže zatočit s migrénou. Pokud chcete zatočit s migrénou, stačí, když si lavor napustíte vroucí vodou. Poté si z mrazáku vyjměte zmraženou zeleninu. Do lavoru namočte nohy, i když to bude z počátku velice pálit, a na krk zároveň položte zmraženou zeleninu. Od nohou půjde do těla horkost, zatímco od hlavy bude putovat ledový klid. Až se tyto dva jevy setkají, dojde k šoku, který se projeví na mizející migréně.

Stejně tak může fungovat i sprcha. Mnohé ženy tvrdí, že jim při migréně pomáhá jenom pořádná, ledová sprcha. Při tomto pokusu nezačínejte teplou vodou, ale rovnou „skočte“ do ledové sprchy.

Čerstvý vzduch vyřeší všechno

Pokud není migréna tak obrovská a nesnesitelná, vyřeší ji i čerstvý vzduch. Čerstvý vzduch vyřešil mnohé zdravotní komplikace a poradí si i s migrénou, i když tomu málokdo věří. Stačí se projít lesem nebo přírodou a hned vám bude lépe. Procházka ve městě není to nejlepší. Každý ví, že vzduch ve velkoměstech je velmi znečištěný. Ideální je procházka v lesích nebo v přírodě, kde stromy dodávají do vzduchu příjemné aroma.