Už jste slyšeli o červeném telefonu Key2, kterého se vyrobí jen pět?

Už jste slyšeli o červeném telefonu Key2, kterého se vyrobí jen pět?

Dnes se lidé předhání v tom, co mají a co naopak nemají. Jenže to spěje maximálně k závisti a zášti. Pokud chcete investovat do telefonu, který vaši sousedé rozhodně nemají, doporučujeme investovat do červeného telefonu Key2, který je označován za skutečně limitovanou edici, jelikož ho na světě bude existovat jen pět jedinečných kusů. Pokud tedy chcete v sousedech vyvolat závist, doporučujeme investovat do tohoto telefonu pocházejícího z dílny značky BlackBerry. 

V nedávné době BlackBerry uvedl celou řadu zajímavých novinek, nejvíce však na barcelonském veletrhu zaujala s červeným provedením modelu Key2, který sice není po své funkční stránce nijak zvláštní, na druhou stranu je zvláštní v tom, že se ho na světě vyrobí jen jedinečných pět kusů. Je to limitovaná edice. 

Je to opravdu limitovaná edice 

Je však třeba uvést na pravou míru, že se opravdu jedná o limitovanou edici. Drtivá většina lidí ví, že v minulosti takových limitovaných edic vyšlo u BlackBerry mnoho, jenže jednotlivé modely byly nakonec bez početního omezení. Nyní je to opravdu limitovaná edice, jelikož jednotlivých kusů je opravdu jen pět. 

Červený model Key2 se navíc dostane do kategorie méně obvyklých individualistických modelů. 

Co dalšího bude model Key2 mít? 

Kromě toho, že tohoto modelu bude na světě jen pět, červené provedení se po funkční stránce opravdu nijak nepředvedlo a nijak se od svých předchůdců ani neliší. Paměť má 128 GB, beze změny zůstává i procesor. Jen rám tedy změnil svou barvu na červenou, ovšem je nadále z hliníku spadajícího do třídy 7. 

Co však je daleko vyšší, tak je cena, který je stanovená na necelých dvacet tisíc korun. Ostatní telefony stejného modelu jen jiné barvy vyjdou o tři tisíce levněji.