Zbavte se angíny i bez antibiotik. Prozradíme, jak na to

Zbavte se angíny i bez antibiotik. Prozradíme, jak na to

Viry a bakterie na nás číhají na každém rohu. Musíme proto neustále myslet na zpevnění a posílení našeho imunitního systému, který nás jako jediný může zachránit před týdenním ležením v posteli. V případě, že patříte k lidem náchylným k nemoci zvané angína, jistě víte, že tato nemoc se musí léčit antibiotiky – tedy nemusí, jen lékaři tvrdí, že jiná možnost neexistuje. Angínu však lze vyléčit i bez tělo ruinujících antibiotik, jen tedy léčba bude o něco pomalejší, ale na tom ostatně ne až tak záleží. Tělo nebude oslabené a poškozené kvůli antibiotikům, a to je to důležité. 

Pokud jste se rozhodli vyléčit angínu bez antibiotik, nejspíše by se vám hodily tipy a rady, jak na to. Máme pro vás několik způsobů, které budou pro vaše tělo naprosto šetrné a bezpečné. A angínu samozřejmě zaženou dříve, než stihnete říct “švec”. 

Jak vyléčit angínu i bez antibiotik 

· Naordinujte si klid a odpočinek. To je to, co angínu z těla vyžene opravdu rychlostí blesku. Angína jako taková je jen nemoc a na každou nemoc nejvíce zabírá klidový režim. Rozhodně se nesnažte angínu přechodit, jelikož je to velmi nebezpečné. Nemusí se vám to v budoucnu vyplatit. 

· Do svého jídelníčku přidejte česnek. Odborníci dokonce doporučují česnek cumlat, ale stačí, když ho budete konzumovat více, než je obvyklé. Jedná se o přírodní antibiotikum, které vyžene nemoc i nachlazení z těla opravdu rychle. Zejména, pokud se spojí s petrželí, nemoc nebude mít sebemenší šanci. 

· Doporučujeme také vyzkoušet kúru z bílé vrby, která je k dostání v balení sta kapslí. Bílá vrba působí protizánětlivě, dokáže rychle a efektivně snížit bolesti i teploty. 

· Na bolest v krku, která je při angíně typická, doporučujeme přírodní kloktadla, jako je například heřmánek nebo šalvěj. 

· Samozřejmě výrazně zvyšte přísun vitaminu C, který posiluje imunitní systém a zlepšuje obranyschopnost organismu.