Co o vás prozrazuje barva vlasů?

barva vlasů

Vášeň pro změnu barvy vlasů je známá. Je zajímavé, že s barvou vlasů, můžeme přinést svůj vnitřní svět k harmonickému stavu a způsobit určitý vztah k jeho okolí. Chcete svou barvou vlasů přitahovat pohledy romantických mužů? Tak volteblond. Brunety jsou považovány za vášnivá a horké, rusovlásky jsou vnímané jako přelétavé osoby ochotné k nepravostem. Pokud barvu vlasů dramaticky měníte každý měsíc, je pravděpodobné, že jste nešťastné a stále něco nebo někoho hledáte.

Psychologie barev

Ukazuje se, že barva vlasů je spojena nejen s psychologií, ale i hormony. Překvapivě, brunetky mají více mužského pohlavního hormonu testosteronu, což jim dává silnou vůlí a někdy mužské rysy. Blondýnky mají jemnější povahu, zrzky jsou naopak drzé a průbojné.

Blondýnky

V mýtech a pohádkách jsou blondýnky bohyně, princezny, andělé. Jsou jim připisovány vlastnosti, jako je měkkost, něha, pozornost, poddajnost. Přírodní blondýnky pocházejí ze severu, takže podvědomě jsou vnímané jako klidné a chladné, nedosažitelné, ​​nepřístupné a velmi samostatné. Podle FengShui se předpokládá, že ženy s blond vlasy chrání vodní živel a jejich stranou světa je sever, protože to je místo, odkud pocházejí. Údajně muži se moc netouží oženit s blondýnkami, obávají se, že nejsou stvořené pro vážný vztah.A proč jsou stále terčem posměchu a hanlivých vtipů? To přesně nikdo neví!

Brunetky

Na rozdíl od blondýnek, brunety jsou odhodlané, silné a cílevědomé.„Bruneta je jako černá káva, horká a příjemná, s trochou hořkosti, pálení s jedinečnou chuť … “ Brunetky – provokatérky, bývají vznětlivé a tvrdohlavé. Muži tvrdí, že jsou brunetky vášnivější a povolnější. Nicméně, muži jsou více ochotni vzít si tmavovlásku nebo hnědovlásku víc než blondýnu. Mají dojem, že jsou prozaičtější, spolehlivější, vhodnější pro manželství.

Hnědovlásky

Hnědé vlasy-ženy se neliší mnoho od brunetek, s ohledem na jejich charakterové vlastnosti, mají silnou vnitřní energii. Hnědé vlasy mají mnoho odstínů od světle až po tmavou. Zároveň mají smysl pro závazek, odpovědnost, loajalitu. Hnědé vlasy – nejvíce přírodní barva na evropském kontinentu. Jsou charakterizovány lehkostí a přirozeností, dávajípřednost tomu být sám sebou. Jejich vnitřní svět je velmi harmonický, klidná povaha, věrnost a oddanost – šťastné manželství.

Rusovlásky

Zrzky jsou jako vzácní ptáci, vždy přitahují pozornost. Jejich patronka byla bohyně Venuše.  Ve středověku jim přikládali démonický původ, byly symbolem cizoložství, „pracovaly“ jako kurtizány. Muži je obdivují pro jejich citlivost, jas a smysl pro humor. Často, jejich povaha se podobá ohni, stejně jako barva vlasů. Energická, optimistická, zasněná, zvědavá. Pokud toužíte po dobrodružství a adrenalinu a chcete změnit svůj život, a všude a vždy přitahovat pozornost – to je vaše barva!