Znamení horoskopu prozradí i zdravotní zlozvyky. Jste býk nebo váhy?

Znamení horoskopu prozradí i zdravotní zlozvyky. Jste býk nebo váhy?

Jakého jste znamení? To je otázka, kterou vám mohou položit na různých místech. Můžou vám ji položit ve zlatnictví, když si budete vybírat nový šperk do své sbírky. Mohou vám otázku položit u věštkyně, protože na základě toho mnoho pozná. A kromě toho vám mohou tuto otázku položit i lékaři, jelikož právě znamení horoskopu prozradí vaše zdravotní zlozvyky. Věděli jste to? 

Každý člověk ví, že znamení může o člověku prozradit mnoho. Například může objevit jeho vášně, koníčky, dokonce znamení člověka leccos prozradí i o jeho povaze. Ale to, že znamení horoskopu může leccos prozradit i o zdraví člověka, to doposud věděl opravdu jen málokdo.  

Býci si toho nakládají víc, než je zdrávo 

Pokud jste ve znamení býka, pravděpodobně si toho nakládáte na svá bedra víc, než je zdrávo. Jenže to se vám může rapidně vymstít. Navíc vaše častá nervozita nepřispívá k pevnému zdraví. Navíc máte pravděpodobně ve zvyku nervozitu nebo stres zajídat, což opět vede k mnohým zdravotním problémům, které většinou úzce souvisí s obezitou nebo zvýšenou hladinou cholesterolu v krvi.  

Váhy mají v oblibě alkohol 

Váhy jsou znamení velice rozporuplné. Jejich největším problémem je především to, že jsou neustále neklidné. I proto má člověk v tomto znamení stále tendenci sahat po skleničce alkoholu. Jenže právě alkohol stojí za mnohými zdravotními i osobními problémy. Navíc člověk ve znamení vah často trpí i kožními obtížemi.  

Lvům hrozí infarkt 

Lvi jsou už od přírody vůdci, a tak k těmto znamením také přistupujme. Je však třeba zmínit, že i těmto znamením něco hrozí, a to mrtvice nebo infarkt. Důvodem kardiovaskulárních obtíží bývají většinou jejich nezdravý a příliš hektický život, který je však může stát to nejdůležitější. Aby možným kardiovaskulárním problémům předcházeli, doporučujeme to zkusit s bylinkami, jako je truskavec nebo srdečník či hloh a chmel.