Bylinky podle horoskopu: vsaďte na ty, které jsou vám stanoveny hvězdami 

Bylinky podle horoskopu: vsaďte na ty, které jsou vám stanoveny hvězdami

Věděli jste, že znamení zvěrokruhu o vás napoví mnohem více, než si možná nyní myslíte? Prozradí o vás nejen to, jaké jste povahy, ale také například to, jaké bylinkové čaje byste měli upřednostňovat, protože jsou s vaším znamením co nejvíce v pomyslném souznění. Pojďme se podívat na několik znamení a bylinky podle horoskopu si tím pádem představit. 

Berani velmi často trpí nespavostí, Býci zase mívají angíny 

Na základě vlastností nebo přirozených schopností se může stávat, že trpíte nějakými zdravotními obtížemi více než jiní. Kupříkladu Berani, jelikož jsou to velmi pracovití lidé, neumí příliš odpočívat, což se projevuje na kvalitě jejich spánku. Mohou trpět nespavostí, proto by v případě vaření čajů měli upřednostnit meduňku pro celkové zklidnění nebo odvar z černého bezu, který vás vytáhne z nachlazení vyplývajícího ze slabého imunitního systému. 

Býci jsou na druhou stranu velmi temperamentními znameními, kteří velmi často trpí na angíny. I proto v jejich kredenci nesmí chybět bylinky jako mateřídouška, puškvorec nebo kostival.  

Raci jsou citliví, Lvi mohou mít problémy se žaludkem 

Na druhou stranu Raci jsou velmi citliví, na což i trpí. To se negativně projevuje na jejich zdravotním stavu – velmi často je trápí žaludeční problémy, ženy mohou vlivem své citlivosti trpět na hormonální nerovnováhu. I proto by měli Raci obecně popíjet hlavně čaj z meduňky, jasmínu, případně také zázvoru, který má tendenci zklidnit žaludek.  

Lvi jsou taktéž poměrně citliví, i oni tedy mají problémy se žaludkem nebo obecně s celým trávicím systémem. V jejich případě pomáhá už jenom to, že se začnou vyhýbat stresu. Svou kredenci by měli vybavit čaji z pelyňku nebo heřmánku a měsíčku.  

Váhám se nevyhýbají urologické problémy, Štíři žijí v napětí 

Váhy jako takové jsou znamením, kterým se úplně nevyhýbají urologické problémy. I proto by toto znamení mělo popíjet například čaje z meduňky nebo mateřídoušky. Zdraví ledvin zajistí i speciální urologické čaje.  

A co takoví Štíři? Ti žijí prakticky v neutuchajícím napětí. Aby regulovali svůj krevní tlak, měli by sázet například na česnek nebo ostružinové listí, případně na pelyněk a křen.