Červená je v kurzu! Jaké červené kousky nesmíme postrádat?

Červená je v kurzu

Zimní kolekce nám letos přinesla hromadu skvělých kousků. Nejen, že se nemůžeme nabažit hromady svetrů, které se dostaly do kurzu, ale taky milujeme šedou barvičku, kterou v zimní kolekci najdete skutečně hojně. Kromě této šedivé barvy je tu však jedna barva, která se v zimní kolekci vyskytuje opravdu dost. Je to krásná červená, která je pro zimu trochu netypická, možná proto je tak skvělá. Červená barva sluší opravdu všem – světlým pletím i těm tmavším. Pokud jí chcete oživit váš šatník, přinášíme vám pár tipů na kousky oblečení, na nichž se červená barva skutečně vyjímá.

• Halenky

Pokud zavítáte do obchodů H&M, najdete zde skutečně hromadu parádních halenek červené barvy, které tak krásné skutečně jen tak někde nenajdete. Samozřejmě halenky v červené barvě najdete i v jiných obchodech, ale v obchodech této značky najdete nádherné halenky s puntíky či jinými vzory, které mají rozšířené rukávy, což je aktuální hit.

• Ponožky

Z vrchní části těla sjedeme až úplně dolů k nohám – červené ponožky? To je letošní MUST HAVE. Pánové je určitě mají v šuplíku už od loňského roku, protože červené ponožky byly něco, co se perfektně hodilo (a stále hodí) k hnědým polobotkám. Pokud je ale ještě ve svém šuplíku nemáte, měli byste si je hned pořídit. Kupte si nejen čistě červené ponožky, ale i ty s vánočními motivy, které jsou kupodivu stylové po celý rok.

• Šaty

Dámy zase ocení to, že červená barva se nádherně vyjímá na šatech. Šaty ženy milují, nosí je jen tak do obchodu, ale samozřejmě i do práce či na rodinné oslavy. Zimní kolekce nám přinesla mnoho krásných červených šatů. Pozitivní je to, že šaty v zimní kolekci perfektně lichotí postavě, jsou totiž krabicového střihu, což je střih, díky kterému zamaskujete všechny nedokonalosti postavy (větší zadeček nebo ne zrovna sympatické boky).