Dokonalá koupelna. 3 tipy, se kterými zazáříte

Dokonalá koupelna. 3 tipy, se kterými zazáříte

Koupelna je prostorem, který často formuje náš den. Ranní i večerní rituály jsou základem dobrého pocitu ze sebe sama. Víte, jak si prostor koupelny vyladit tak, abyste se v něm cítili příjemně a pohodlně.   

Vsaďte na barvy 

Příjemné barvy dokáží upoutat naši pozornost a směrovat den směrem k příjemným pocitům a naladění do pozitivního módu. Proto i v barevně neutrální koupelně používejte doplňky, které budou barevné. Květináče, luxusní koupelnové předložky, nebo třeba box na hygienické potřeby proto laďte do barev, které vám jsou příjemné. Prostor bude působit příjemně, vzdušně a harmonicky. Nabijte se energií ihned po probuzení.  

Materiál, který vás nadchne 

Koupelna je místem, kde se každý den snažíme o to, aby byl nás zevnějšek upravený a reprezentativní. Při každé návštěvě koupelny také potřebujeme ručníky. Víte o tom, že právě materiál ručníků a osušek dokáže výrazně ovlivnit váš pocit? Luxusní osušky jsou nejen vysoce kvalitní, ale také hebké na dotek. Kvalitní osušky a ručníky nedráždí pokožku a vydrží velmi dlouho. Materiál, ze kterého si vybíráte textilie pro vaši koupelnu, tak dokáže ovlivnit mnohé. 

Luxusní květina 

Víte o tom, že i v koupelně je vhodné pěstovat rostliny? Podle učení feng-shui se dokáží postarat o harmonizaci energie v celé místnosti, a přitom dodat do místnosti s přemírou prvku vody také zemitý prvek. Pokud nepatříte mezi nadšené pěstitele, pořiďte si velmi nenáročnou rostlinu zamiokulkas. Původně madagaskarská odrůda se v posledních letech stala hitem v mnoha koupelnách. Její reprezentativní vzhled s velmi lesklými a pevnými listy se hodí i pro místnosti, kde není příliš mnoho denního světla.  

Koupelna tvoří náš den. Vylaďte si ji k dokonalosti a spolehněte se na to, že vaše ráno bude jiné. Konečně se vám bude vstávat mnohem lépe a s úsměvem. Překrásná koupelna bude tím nejlepším probuzením.