Instagram a jeho další novinka!

Instagram další novinka

Žijeme ve světě plném technologií. Chytré telefony máme stále při ruce, a tak neustále můžeme být „online“. Je však nutné zmínit to, že žít online v sobě nese nejrůznější povinnosti, na které musí každý člověk dbát. Je to hlavně o tom, abychom měli založený účet snad na každé známé sociální síti, protože jestliže nějakou sociální síť nemáme, pak jsme bohužel „out“.

Jenže ono je ve zkratce nejdůležitější v dnešním internetovém světě mít hlavně Facebook, kde si můžeme dopisovat naprosto se všemi lidmi, které známe. A také je nutné mít založený svůj vlastní účet na Instagramu, kde můžete sledovat to, co se děje v životě vašich přátel. Samozřejmě to není nutností životní, ale bez toho se hlavně mladí lidé neobejdou. Navíc právě tyto dvě sociální sítě jsou třeba nejlepší pro reklamu nebo pro rozjetí velkého byznysu je to skvělý odrazový můstek.

Novinky v sociálních sítích se množí rychlostí blesku

Je nutné zmínit fakt, že v dnešní době se neustále množí novinky z oblasti sociálních sítí. V dnešní době existuje řada novinek nejen na Facebooku, ale také na Instagramu, kterými se chtějí tyto dvě sociální sítě oddálit jedna od druhé. Je to vlastně velký konkurenční boj, který nezná konce. Samozřejmě je nutné zmínit fakt, že některé novinky jsou pro nás přínosem, ale jiné jsou pro nás opravdu zbytečné, až obtěžující.

Tak třeba reklamy. Přibyly nejen na klasické facebookové zdi, ale také už i na instagramové profily, což podstatně vadí uživatelům těchto sociálních sítí. Jenže s tím se už asi nedá nic dělat.

Nejen špatné novinky, ale i ty dobré se ukázaly světu

Samozřejmě nemůžeme zmiňovat jenom ty špatné novinky, které se v posledních dnech ukázaly světu. Je nutné zmínit i ty dobré, mezi něž se řadí například nová funkce pro uživatele Instagramu. Jedná se o funkci galerie, díky které se bude moct odesílat více fotografií a videí ve formátu takzvaného karuselového alba. Omezení od svého uvedení je samozřejmě klasické. Všechny fotografie i videa jsou ořezány do klasických čtverců tak, aby se vešly.