Jak je to s pánskou módou? Co se bude nosit následující měsíce?

Jak je to s pánskou módou? Co se bude nosit následující měsíce?

Pokud hledáte na internetu inspiraci na to, co se bude během jara nosit, většinou narazíte na dámské inspirace. Právě dámy totiž nikdy neví, co si mají obléknout na sebe nebo co raději mají nechat ve skříních pro pozdější měsíce. Bohužel se jen málokdo zaobírá pánskou módou, která je však stejně atraktivní jako dámská móda. Pojďme se proto my s ní zabývat a prozraďme si, jak to s módou bude v následujících měsících.  

Letošní jaro s sebou přineslo především zajímavost a nápaditost. Pánové už nemusí chodit v jednobarevných kouscích nebo v neutrálních barevných kombinacích, ale i oni se mohou takzvaně. Rozšoupnout a mohou vsadit na mutaci nejrůznějších stylů. Pánové se tak letos na jaře mohou řídit jedním pravidlem, a sice v módě se mají bořit pravidla.  

Jaké kousky budou in? 

Nebudeme zmiňovat konkrétní kousky, které jsou zrovna módě. Označíme je rovnou několika slovy, pod kterými si ostatně každý najde to své. Kousky které jsou aktuálně in, lze označit jako kousky pohodlné, volné, mírně bohémské, na druhou stranu opravdu dospělé. Nesnažte se zaujmout tím, co nosí mladší generace, pokud na to zkrátka nemáte roky.  

Pokud bychom však přesto měli být o něco konkrétnější, zmínili bychom především koženou nebo denimovou bundu, která by měla být součástí šatníku každého muže. Kromě toho by pánové mohli zamířit ke krejčímu, jelikož jeho díla se vrací do módy.  

Krejčovská móda je zpátky 

Dalo by se říct, že se i v módě člověk vrací ke starým známým kořenům. V tomto případě lze konstatovat, že se vracíme ke starému známému krejčovství, které bylo hlavně v minulosti velice oblíbené.  

Nemusíte si samozřejmě nechat ušít na míru jenom klasické obleky, které byste si vzali na ples nebo bál, ale také máme na mysli na míru ušité lehké kabáty, bundy nebo také komplety sestavené z kratších kalhot, případně z šortek a klasického vrchního dílu.