Jak probíhá čištění auta v luxusní myčce? 

Jak probíhá čištění auta v luxusní myčce?

Přejete si interiér vozidla, který bude reprezentativní pro vaše potřeby a zvýší hodnotu vašeho vozu? Víte, jaké metody ochrany laku se používají v luxusní myčce? Podívejte se na základní informace, které nadchnou všechny milovníky aut. 

Interiér jako nový 

Auto detailing je profesionální čištění vozidla, při kterém se dbá nejen na odstranění všech nečistot, ale také  na výživu všech materiálů v interiéru vozidla. Máte tak jistotu, že interiér vozu bude opět jako nový. Podaří se vám navíc zachovat hodnotu svého vozu pro další období. Automyčka Ostrava se tímto způsobem stará o klienty z celé České republiky. Interiér vozu tak můžete využívat k firemním účelům, nebo se objednat na auto detailing před prodejem svého vozu, nebo před významnou událostí, kterou je například svatba. 

Keramická ochrana laku

Interiér vašeho vozu nyní prošel proměnou a září čistotou. Nyní je na čase, aby si váš vůz prožil wellness pobyt také v rámci svého exteriéru. Přejete si skutečnou ochranu laku, která bude chránit povrch vozu nejen proti UV záření, ale také proti solím a chemickým látkám? Zvolte keramickou ochranu, která na povrchu laku vydrží několik let. Po ošetření vozu zjistíte, že se sníží znečišťování povrchu vašeho vozidla, a také se bude snadněji udržovat. 

Renovace laku? Ideální řešení

Přejete si odstranit škrábance, úbytky, kazy nebo zmatnění na laku vašeho automobilu? Objednejte si službu renovace laku, kdy se profesionální firma postará o obnovení hloubky laku a dodá lesk vašemu vozidlu. Pokud i vy přemýšlíte o trvalém a bezpečném procesu pro své vozidlo, zvolte osvěžení nebo úplnou úpravu laku. 

Luxusní automyčka se postará o kompletní wellness pro vaše vozidlo. Auto se nejprve zbaví nečistot, poté se pracuje na jeho renovaci a ochraně jeho jednotlivých povrchů. Vozidlo tak získá na hodnotě a bude dokonale reprezentativní.