Jaké značky lze označit za nadčasové?

Jaké značky lze označit za nadčasové?

Přemýšlíte nad tím, že si svůj šatník zpestříte o zajímavé kousky? V tom případě byste měli vsadit na značky, které lze označit za nadčasové. Jen málokdo v dnešní době, kdy se klade velký důraz na ekologii, má tendenci nakupovat neustále velké množství oblečení. Většina lidí sází raději na méně kvalitních kousků než na více nekvalitních kousků, které bude potřeba zanedlouho zase obměnit. V případě, že chcete svůj šatník zpestřit o opravdu nadčasové kousky, poradíme vám, co se vyplatí nosit, respektive jaké konkrétní značky se vyplatí pořídit, aniž byste se museli bát, že jednoho dne zmizí z módních okének.  

Carhartt WIP 

Znáte zajímavou značku zvanou Carhartt WIP? O této značce ví jen málokdo, je to však velká škoda. Jedná se o zajímavou značku, která pochází z Detroitu, odkud mimo jiné pochází také Eminem, kterého znáte jako celosvětově oblíbeného rappera, jehož videa mají miliony zhlédnutí na YouTube či na jiných hudebních platformách.  

Značka sice připutovala na trh už v devatenáctém století, lze však stále říct, že je v jakémsi rozkvětu. Prvotním záměrem společnosti bylo poskytovat oblečení pro pracovníky v továrnách, ale později se z toho stala značka symbolizující inovátorský přístup k módě. Značka zahrnuje spíše klasické styly, které jsou však inspirovány městským životním stylem.  

Helmut Lang 

Další značkou, kterou lze označit za nadčasovou, je značka Helmut Lang, která je dílem návrháře, jenž se narodil ve Vídni. Dalo by se tedy říct, že zmíněná značka je našemu srdci velice blízká, když je takzvaně “za rohem”. Značce se za poslední léta dostalo opravdu mnoho, mnoho pozornosti, i díky tomu se jednotlivé kousky dostaly i do našich obchodů a na české módní pulty, kde mohly oslovit širokou veřejnost.  

Značka je známá především svými inovativními nápady, které se krásně promítají do módních kolekcí, z nichž doslova září nadčasovost.