V jakém domě vyrostl Bruce Springsteen?

Bruce Springsteen a jeho dům

Každý musí někde bydlet – i celebrity. Bohužel ty ať žijí kdekoliv, nemají zrovna klidný život. Jejich soukromí je neustále napadáno novináři, kteří chtějí dokázat, že jejich život je pikantnější než život kohokoliv z nás. Proto se není čemu divit, když se celebrity snaží žít v domech, které jsou naprosto obyčejné, které nijak nepoutají pozornost. Jednou takovou celebritou je i Bruce Springsteen, který překvapivě vyrostl v tom nejobyčejnějším domku, jaký si umíte představit.

Zpěvák, kterého znal hlavně v osmdesátých letech celý svět, se narodil ve Spojených státech amerických, což je o něm všeobecně známo. Napsal přeci stejnojmenný hit, který se stal jedničkou v mnoha hitparádách po celém světě. Tento hit se jmenuje „Born in the USA“. Nicméně tento muž, který byl skutečně celosvětově známý, vyrůstal v domě, který rozhodně celosvětově známý není. Je naprosto obyčejný. Na ulici byste kolem něj projeli bez zastavení.

Kolik tento dům stojí?

O tento dům je poměrně zájem – chce v něm žít každý fanoušek tohoto zpěváka. Jedná se o krásný, dřevěný patrový domek, který má modrozelené zdi a šedou střechu. Můžete v něm bydlet za 270 tisíc dolarů, což je v přepočtu nějakých šest milionů korun.

Najdeme ho v New Jersey, konkrétně ve městečku Freehold. Stojí ve čtvrti s číslem 39, která se jmenuje Institute Street a je známá tím, že dříve zde bydleli hlavně dělníci, policisté, hasiči nebo řidiči kamionů.

Zde započala dráha legendy

Kolem tohoto domu panuje mnoho příběhů. Jedním z nich je vzpomínka samotného Bruce, který tvrdí, že právě zde započala jeho dráha zpěváka. Právě zde totiž poprvé v televizní show zahlédl jeho ikonu – Elvise Presleyho. Král rokenrolu byl pro něj obrovskou ikonou, díky které se rozhodl stát se popovou hvězdou.