Když potřebujeme na první pohled zhubnout, pomůže oblečení. Jaké kousky zvolit z podzimní kolekce?

Hubnutí pomocí oblečení

Když se nepodařilo zhubnout do léta, možná se nepodařilo zhubnout ani do podzimu, a tak svá nadbytečná kila musíte shodit jinak, a to třeba jen na oko. Stačí, když se budete správně oblékat a když se vyhnete kouskům, které mají tendenci rozšiřovat. V podzimní kolekci je od obou trochu, proto při výběru oblečení buďte opatrní a berte skutečně jen to, co vás dokáže opticky zeštíhlit.

Abyste nechodili po obchodech jako tělo bez duše, ale abyste šli nakupovat skutečně s cílem a odhodláním, přinášíme vám několik tipů, jak zhubnout na první pohled. Nad těmito kousky neohrnujte nos, najdete je v každé nové podzimní kolekci a jsou skutečně stylové.

Parky se šňůrkou v pase

Parky jsou stále v kurzu. Zatímco vloni byly populární zejména parky s kožešinkou na kapuci, nyní jsou populární ty, které jsou bez kožešiny nebo jiných chlupatých aplikací. Dnes jsou moderní zejména lehké parky v barvě bordó, khaki nebo v tmavě modrém odstínu, které jsou nepromokavé. A jelikož je většina z nich se šňůrkou v pase, je to ideální kousek, který pomůže schovat nadbytečná kila. Díky utažení v pase dojde ke zvýraznění přirozených křivek a na první pohled bude žena vypadat velmi hubeně.

Košilové šaty jsou i přes nepřízeň počasí součástí podzimních kolekcí

Nesmíme zapomenout na košilové šaty, kterých se i v podzimní kolekci najde habaděj. Košilové šaty krásně podtrhují křivky ženy, proto jsou ideální v případě, kdy chcete zhubnout. Doporučujeme volit šaty svázáním v pase, které jsou s dlouhým rukávem a délkově až ke kolenům. Krátký rukáv poukazuje na tuk v rukou, krátké šaty zase odhalují stehna, s nimiž žena není spokojena.

Volné svetry zamaskují i desítky kilogramů

Do módy se letos dostaly i volné svetry, které umí zamaskovat i desítky kilogramů. Jsou ideální pro ženy, které nejsou spokojeny se svým bříškem. Svetry je vkusně zamaskují. Ideální je, když mají svetry výstřih do V.