Kožíšek letos v zimě frčí!

Kožíšek letos v zimě frčí!

Letošní zima přinesla opět celou řadu zajímavých trendů, nad kterými je třeba se pozastavit. K těm trendům se v současné době řadí například lacláče nebo taky šaty krabicového střihu se zvonovými rukávy. Co se týče čepic, tak ty letí s bambulkami, boty jakbysmet. Pokud byste však přemýšleli nad koupí nové bundy nebo kabátu, máme pro vás jeden zajímavý tip!

Letos v zimě si jistě všímáte nových kousků v obchodech. Velice často narážíte na kabáty rovného střihu, které jsou sice letošním hitem, ale nejsou tak stylové, jako právě bundy s kožíšky. I tyto bundy jste museli zaregistrovat, protože jich je všude habaděj!

Pokud vás právě kožíšek nadchnul a pokud letos v zimě nechcete mrznout, měli byste si jednu takovou bundu koupit. A my vám nyní poradíme, kde ji seženete a v jaké podobě ji je třeba mít.

Pamatujete si na kožené bundy s kožíškem?

Aktuálním obrovským hitem jsou kožené bundy s kožíškem, které si jistě pamatujete ze svého dětství, protože je nosili naši rodičové. Je to totiž jistý comeback – móda devadesátých let, která se vrátila stejně jako staré známé baloňáky. Letos najdete kožené bundy s kožíškem hlavně v těch kvalitnějších obchodech – zejména v ZAŘE nebo v BERHSCE. Můžete si je koupit v jakékoliv barvě, k těm nejlepším se však řadí černá nebo hnědá barvička.

Krok vedle neuděláte ani s koupí džínové bundy s kožíškem

Vedle kožených bund s kožíškem najdete i džínové bundy s kožíškem, které jsou naprosto fenomenální. Jsou nejen vkusné, ale i stylové a hlavně zahřejí, i když nejsou zrovna dlouhé. Pokud milujete džínovou bundu, tu s kožíškem byste neměli ve svém šatníku postrádat.

I bomber s kožíškem frčí!

Kupodivu najdeme dnes v obchodech velice hojně i bombery s kožíškem, které si taky zamilujeme. Bombery jsou obecně velice oblíbené, dostaly se do módy poměrně nedávno a stále v módě přetrvávají.