Máte zdravotní problémy? Navštivte Lázně Teplice nad Bečvou

Máte zdravotní problémy? Navštivte Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou představují v České republice skvěle vybavené zařízení, které je specializováno na moderní rehabilitaci klientů s počínajícími srdečně-cévními potížemi s důrazem na prevenci vzniku srdečních a mozkových příhod a klientů po kardiochirurgických a invazivních výkonech. 

Jako základní léčebný prostředek jsou využívány účinky unikátní železnato-uhličité minerální vody. 

Lázně v Teplicích nad Bečvou můžete navštívit formou výletu a zažít krásnou procházku v okolí Bečvy.  Za pěkného počasí se lze ochladit v řece, která je krásně čistá. Také je možnost posadit se jen tak na kolonádu a vychutnat si teplý lázeňský oplatek nebo výbornou kávu v místní kavárně. V Teplicích nad Bečvou se nachází Lázeňské domy jako například LD Moravan a LD Praha.

Co Lázeňské domy nabízí?

V Lázeňském domě Moravan můžete najít rehabilitační bazén s masážními tryskami a protiproudem. Základním léčebným zdrojem je zde minerální voda s vysokým obsahem oxidu uhličitého, kterou doplňuje pestrá nabídka procedur z oblasti masáží, zábalů, elektroléčby i rehabilitace. Raritou je procedura Vacushape a celotělová chladová terapie v poláriu Arktika. Stravování se připravuje dietní i klasické. Denně je otevřená příjemná kavárna. Přes letní období je k dispozici venkovní terasa, s krásným výhledem do okolí. 

V Lázeňském domě Praha má většina pokojů k dispozici terasu s výhledem do okolí. Tento Lázeňský dům má bohatou historii. Hosté, kteří milují světlé interiéry, mají možnost být ubytovaní ve slunných pokojích. Přímo v budově lázeňského domu Praha se podávají snídaně formou bufetu. Hosté mohou relaxovat v sauně nebo si zaplavat ve vnitřním bazénu. Léčebné procedury a stravování je pro klienty poskytováno v Léčebném domě Bečva.