Mladí, bohatí a single. Kdo se řadí do této skupiny?

Mladí, bohatí a single

Pokud se zajímáte o svět podnikání, jistě jste postřehli, že v nedávné době přibylo rekordní množství miliardářů. Nemůžeme se tomu divit, vždyť i podniků neustále přibývá. Je to však dobře, naše životy jsou díky nim lepší a mnozí z nás své podniky také rozjíždějí, tudíž se jim také dobře žije. Mnozí miliardáři či milionáři však ke svému jmění přišli díky tomu, že mají bohaté rodiče. Takovým lidem se říká, že jsou povoláním syn či dcera. Mnozí z této skupiny jsou však navíc i svobodní. Dalo by se tedy říct, že jsou mladí, bohatí a single. Jen je stačí potkat a už by se vám celý život obrátil doslova naruby. Otázkou je, kdo do této skupiny mladých, bohatých a single patří.

Jak jsme zmínili, v nedávné době přibylo rekordní množství miliardářů, čehož jste si jistě všimli, protože o tom píšou skutečně všude. Pojďme se však zaměřit na ty, kteří jmění mají, ovšem kteří jsou single a které je tedy možné takzvaně „ulovit“. Na koho si nabrousíte zuby vy?

Nejmladší miliardářky jsou stále k mání

Mezi ženami, které jsou stále single, najdeme i nejmladší miliardářky, které jsou však povoláním dcery. Své jmění zdědily po svém otci. Máme na mysli Alexandru a Katharinu Andresen, které jsou norské miliardářky ve věku dvaadvacet a jednadvacet let. Každá nyní vlastní dvaačtyřicet procent otcova investičního impéria Ford, tudíž jsou jinými slovy „těžce za vodou“. Jmění každé z nich se podle odhadů pohybuje kolem jedné a půl miliardy dolarů. Aktuálně žijí v Oslu.

Bratři, jak se patří

Abychom však uvedli i muže-miliardáře, o které mají zájem především ženy, neopomeneme dvojici, která si za svým jměním stojí sama. Jsou to dva bratři, kteří společně založili platformu Stripe. Jejich jména jsou John Collinson a Patrick Collinson a jednomu je sedmadvacet let a druhému devětadvacet let. Jejich platforma Stripe, která jim umožňuje přijímat a realizovat platby přes internet, jim vydělala skutečně velké jmění, které se pohybuje kolem jedné miliardy dolarů u každého z nich.