Pánové, nevíte, co na sebe? Inspirujte se od Dannyho z Pomády

Módní trendy

I pánové sledují módu, i když si to málokdy připouští. Stejně, jako se dámského světa dotkl retro styl, tak i do pánského světa se dostalo retro, které bylo oblíbené zejména v šedesátých, sedmdesátých a osmdesátých letech. Poté na chvilku tento styl utichl, ale v nedávné době se opět dostal na pulty v obchodech, a to v enormním množství. Opět se dostaly do módy zejména takové trendy, které se těšily v minulosti největšímu úspěchu. Není se tedy čemu divit, i nyní sklízí jeden úspěch za druhým.

Do pánského světa se opět s velkou grácií dostaly zejména ledvinky, které jsou nedílnou součástí outfitu každého muže i každé ženy. Kromě ledvinek, které postupně nahrazují jak batohy, tak i kabelky, se můžeme těšit ze sportovních, barevných teplákových souprav, které si jistě pamatujeme z útlého mládí. Nesmíme zapomenout na košile s krátkým rukávem, které se opět dostaly před klasické košile s rukávem dlouhým.

Ať už má muž narvaný šatník k prasknutí, může se stát, že nebude vědět, co na sebe. V tom případě se může inspirovat od filmových hrdinů, kteří dnes udávají styl. Jedním takovým hrdinou je legendární Danny, tedy John Travolta, kterého můžete znát z nesmrtelného muzikálu Pomáda. Právě looky v tomto filmu naprosto kopírují současnou módu, proto ať si obléknete jakýkoliv outfit z filmu, nešlápnete vedle.

Černá a bílá trička nikdy nevyjdou z módy

Danny z filmového muzikálu Pomáda, se vyznačoval zejména svými jednobarevnými tričky. Většina žen i mužů si vybaví zejména černá a bílá trička, která jsou nesmrtelná a která jsou vždy dobrou volbou, ať už jdete na rande nebo do kavárny či s partou přátel na večírek.

Kožené kousky frčí

Opět se do módy vrátily ve velkém kožené či koženkové kousky, tedy konkrétně koženkové kalhoty nebo koženkové bundy. To také nosil známý Danny v Pomádě a také tímto oslňoval nádhernou Sandy. Kožené kousky se nebojte kombinovat společně, je to stejné, jako s džínovinou – i ta se dnes může kombinovat dohromady.