Co nás čeká při výběru kanceláře v Praze

Výběr kanceláře v Praze

Mnoho začínajících podnikatelů řeší stejný problém. Podnikání z domova již už nestačí a všechna veřejná místa již navštívili. Řešení je pronajmout si kancelář a všechny své věci mít na jednom místě. Je jednodušší si všechno papírování dát na jednu hromadu v kanceláři, než běhat z kavárny domů, protože jste si něco zapomněli a za schůzky platit vysoké účty v restauracích.

Další výhodou je, že v Praze budete mít větší rozmach vašich zakázek. V poslední době míří většina podnikatelů právě do Prahy. Přece jen, ve velkoměstě získáte více zákazníků, než v nějaké malé vesnici.

Proč si kancelář v Praze pronajmout?

Hlavním kritériem je anonymita. Nebudete na očích sousedů, ani konkurence, čímž odpadá závistivost a nepřejícnost. Také se vyhnete častým kontrolám ze strany úřadů.

Vzhledem k počtu obyvatel je samozřejmostí, že Praha nabízí největší kupní sílu. Pokud začínáte, je pro vás začátek v tomhle městě velkou výhodou. Jestli totiž nerozjedete svůj byznys právě zde, měli byste změnit obor svého podnikání, protože ani jinde se vám to nepovede.

Prestiž

Díky sídlu v hlavním městě získáte prestiž, což vám v konečném důsledku přivodí i atraktivní zakázky. Nejprestižnějším je momentálně pronájem kanceláří na Praze 1, konkrétně kanceláře Praha City Center – moderní kancelářská budova.

Kanceláře třídy A k pronájmu

Už jenom prestižní adrese na Praze 1 má určitou fazonu. Kancelářská budova je velmi moderní a prostory, kde si můžete kancelář pronajmout, mají velikost od 150 metrů čtverečních.

Výborně se sem dostanete autem i městskou hromadnou dopravou, navíc je zde 291 parkovacích míst pro pronajímatele kanceláří a návštěvy. V budově a okolí je kompletní občanská vybavenost.

Součástí služeb je pro nájemce také kavárna, restaurace a kosmetický salon.

Také si zde jako na jednom z mála míst můžete vypůjčit a dobít elektromobil.