Typy kabelek, které se nyní nosí. Už je máte taky?

Typy kabelek, které se nyní nosí. Už je máte taky?

Bez kabelky není outfit dokonalý, to ví jistě každá žena, která se od módních kritiků dostat deset bodů z deseti. Kabelky však mají také své trendy, které se neustále mění. Například nyní se kupují zásadně batůžky plastové, do kterých jde vidět. Plastová móda si opravdu nachází celou škálu fanoušků a obdivovatelů, kteří jsou ochotni za takové kousky zaplatit enormní sumy peněz. Je však pravdou, že plastové batůžky nejsou dnes to jediné, co dominuje světu kabelek. Kromě tohoto módního doplňků se vyplatí investovat ještě do jiných typů kabelek, které se nyní zrovna nosí. A my víme, které to jsou.  

Kabelky na více způsobů 

Už jste při nakupování narazili na kabelky, které mohou být nošeny jak přes rameno, tak mohou být uchyceny do ruky, jelikož mají poutko? Takové kabelky na více způsobů jsou aktuálně velkým hitem. Pokud patříte k ženám, které se neumí rozhodnout, jestli mají kabelku nosit v ruce nebo na rameni, jsou tyto kabelky na více způsobů pro vás nepostradatelnými. Díky takové kabelce budete mít na výběr. Navíc jsou většinou středních velikostí, tudíž se dají nosit jak do práce, tak jen na výlety či na posezení s kamarádkami.  

Velké kabelky vedou 

Zapomeňte na drobné kabelky, které se jen přehodí přes rameno. Aktuálně jsou in takové kabelky, které jsou velké. Opět se do módy dostaly kabelky, které jsou tak velké, že se do nich vejde i váš šatník. Vloni jsme o ně nemohli zavadit ani pohledem, letos se do nich vyplatí investovat. A kupodivu jsou daleko levnější než mini pouzdra na telefon, kterým se taky říká kabelky okolo krku.  

Kabelky okolo krku jako inovace klíčenek 

U mini pouzder na telefon, do kterých se vejdou už jen maximálně doklady nebo pár bankovek, ještě zůstaneme. To je totiž další hit světa kabelek. Tyto mini kabelky za krk jsou jakousi inovací klíčenek, které známe z dětství a které vždycky byly skvělé proto, že jsme neztratili ani klíče, ale ani čipy na oběd.