Very Peri je módní barva pro rok 2022. Uplatní se i v bytovém designu? 

Very Peri je módní barva pro rok 2022. Uplatní se i v bytovém designu?

Odstín Very Peri si pomalu nachází cestu k našim srdcím. Již během představení módních trendů pro letošní rok jsme od tohoto odstínu nemohli odtrhnout oči. Nyní to vypadá, že se stane hitem také v bytovém designu. Kde se s ním setkáme? 

Čas pro změnu? 

Možná i ve vašem domově právě dozrál ten správný čas pro změnu. Rekonstrukce koupelny, nebo třeba nové vestavěné skříně pomohou k výbornému standardu bydlení, po kterém jste již dlouho toužili. Tyto prvky pak budete vhodně kombinovat s bytovými textiliemi, které se postarají o skvělý dojem z celého prostoru.

Základní barvy jako je bílá, šedá a hnědá, je pak výborné zkombinovat s další barvou. Ta bude definovat celkovou atmosféru a náboj prostoru. Bytoví designéři si všimnuli letošního módního trendu, barvy Very Peri, a začali s ním aktivně pracovat. Je tak skutečně na co se těšit. 

Vítej, Very Peri

Trochu extravagance do bytového prostoru, to je přesně to, co nám po náročných měsících udělá radost. Odstín Very Peri se dá vysvětlit jako modrofialová barva, ve které jsou jasně patrné akcenty červené. Je tak skutečně svěží, poutavá a nepřehlédnutelná. Jako doplněk pro definování prostoru se hodí dokonale. Oživí i ten nejklidnější prostor. Rozproudí energii. Přinese radost a volnost. 

Kousek nebe domů

V módní kampani pro značku Valentino se objevila herečka a zpěvačka Zendaya, aby vynesla model právě v odstínu Very Peri. Strhla se lavina a tato módní barva jde nyní skutečně na dračku. Můžeme si ji přitom přinést i k sobě domů. Stačí jen zvolit ten správný kousek. Malé dekorační polštářky zkombinujte s dalším prvkem v místnosti – tím může být například rámeček obrázků, které máte na zdi. Nebo do prostoru umístěte vlastní originální umělecké dílo, kde bude hrát Very Peri hlavní roli. 

Užijte si tvorbu prostoru, do kterého pozvete horký trend pro rok 2022.