Klíčové kousky ideálního šatníku

Klíčové kousky ideálního šatníku

Trávíte každý den hodiny před zrcadlem a přemýšlíte nad tím, v jakém outfitu daný den vyjdete? Pak pravděpodobně postrádáte základní prvky, které nedílnou součástí šatníku být mají. Pokud byste je totiž měli po ruce, takové dilema byste vlastně vůbec nikdy nevedli. Když je totiž budete mít po ruce, vždycky stylový, nadčasový look vykouzlíte jedna, dvě. Tak si pojďme ony základní prvky představit! 

Pouzdrová sukně nejen na pracovní mítinky 

Dámy, skrývá se ve vašem šatníku pouzdrová sukně? Mnohé upínají svou pozornost na krátké alternativy, jenže ty nejsou vhodné ani na diskotéku, ani do práce. Pouzdrové modely jsou však naopak stylové. Svou délkou sahají krátce nad kolena nebo lehce pod kolena, což je ideální délka, kterou schvalují i pravidla business casual stylu.  

Když s ní zkombinujete jednoduchou bílou vypasovanou košili, lodičky a vkusnou kabelku, máte ideální outfit do práce, na porady i na pracovní mítinky.  

Lodičky na každou společenskou událost 

Tím se dostáváme k dalšímu kousku, kterým jsou lodičky. I když ty jsou součástí spíše botníku, musíme na ně pamatovat. Zatímco vysoké ženy si mohou dovolit mít po ruce lodičky s nižším podpatkem, ženy nižšího vzrůstu musí svou pozornost upnout na lodičky na jehlovém čili vyšším podpatku. 

Basic jednobarevných triček není nikdy dost 

Zatímco trička s nápisy nebo jinými potisky vychází z módy a také přichází do módy, u jednobarevných basic triček tomu tak není. Je dobré je mít alespoň v základních barvách, jako je bílá, černá, šedá a případně také béžová, která zkrátka a dobře baví. Ty jsou základním stavebním prvkem při kombinování jednotlivých outfitů.  

Klasické džíny nikdy nevyjdou z módy 

Pokud jste milovníkem spíše ležérního stylu, klasické džíny musíte mít taktéž po ruce. Nemusí být nutně do pasu, ale měly by hezky obepínat vaši postavu a tím zvýraznit křivky. Opět lze zkombinovat jak s košilí, tak s basic tričkem.