Mažoretky podporované investiční skupinou Davida Rusňáka uspěly na mistrovství

David Rusňák, DRFG

Účast na červnovém mistrovství České republiky znamenal pro mladé mažoretky velký úspěch. I přes to, že se neumístily na třetí, tedy medailové, pozici, skončily hned na krásném čtvrtém místě. A za to je na ně jejich trenérka Denisa Rajchartová velmi pyšná! Ta mimo jiné pracuje na pozici recepční ve skupině DRFG a nadšeně vítá jakoukoliv podporu od Davida Rusňáka.

 

Zaměření na fondy a dluhopisy? To už dávno není to jediné, čím se společnost DRFG zabývá. Aktivně se věnuje také podpoře kulturních, sportovních a charitativních akcí. Jednou z nich je mimo jiné podpora skupiny mladých mažoretek. Díky podpoře od značky podílových fondů CZECH FUND, kterou založila skupina DRFG, se tým desetiletých mažoretek předvedl na mistrovství ve zcela nových soupravách. Nové teplákové soupravy nakonec přišly vhod o to víc, že na mistrovství bylo na červen nezvykle chladné počasí.

 

Mažoretky se pod vedením Denisi Rajchartové učí především týmové spolupráci

 

Trenérka a zaměstnankyně skupiny DRFG Denisa se mistrovství mažoretek neúčastnila poprvé. Sama se totiž tomuto sportu věnovala už od svých šesti let. Se svou soutěžní skupinou se probojovala až na mistrovství Evropy, kde tým skončil na skvělém pátém místě. Kromě úspěchu ale ví, jak důležité je umět i prohrávat. To učí i své mladé svěřenkyně, které trénuje už od jejich tří let. Jak Denisa ukazuje, žádný sport není jen o soutěžení. Učí proto mladé mažoretky užívat si každé vystoupení, spolupracovat, a především být dobrý tým. Doufá, že si její žačky odnesou ze společně stráveného času nejen sportovní úspěchy, ale především skvělé zážitky.

 

Zatímco Denisa vzpomíná na svoje začátky za zvuků dechové hudby, její žačky dnes vystupují na moderní a dynamickou hudbu. Hodnotí se nejen formace a taneční výkon, ale celkový umělecký dojem. Propracované vystoupení by tak nebylo možné dotáhnout k dokonalosti bez podpory ostatních. A to ať už jde o pomoc její sestry Vanesy, nebo finanční podporou od skupiny DRFG Davida Rusňáka. Název investiční skupiny DRFG se skládá z iniciál svého zakladatele Davida Rusňáka, zbylá dvě písmena označují spojení Family Group.