Jaké kabelky by měla být každá žena?

Jaké kabelky by měla být každá žena?

Aby byl outfit dokonalý, musí být tvoře nejen oblečením, ale také perfektně padnoucími botami, doplňky a samozřejmě kabelkou, na kterou nesmíme zapomínat. Zejména kabelky jsou to, na co často zapomínáme, respektive kabelkám neklademe takový důraz a volíme si kabelky, které k outfitu nepadnou, protože žádné jiné ve sbírce nemáme. Jenže špatný výběr kabelky může naprosto pokazit konkrétní look, a tak nepodceňujte výběr módního kousku jménem kabelka. Raději si pořiďte do sbírky kabelky, které by neměla postrádat žádná žena.  

Kabelky přes rameno 

Nedílnou součástí sbírky kabelek je kabelka přes rameno, která se označuje za klasiku číslo jedna. Kabelky přes rameno aktuálně zažívají jakýsi comeback, vrací se hlavně ty z devadesátých let. Kabelka přes rameno nebývá největší, ale ani nejmenší. Bývá zásadně tak velká, aby se do ní vešlo všechno potřebné. Je skvělá jak na cestování, tak si ji můžete vzít do města či do práce.  

Proutěná kabelka 

Doslova hitem je proutěná kabelka, která si získala ženy hlavně během loňského léta. Během letošního léta ženy u proutěné kabelky ještě zůstaly, čemuž se nemůžeme divit, protože jsou jedinečné a velice stylové. Aktuálně jsou proutěné kabelky k dostání v různých velikostech a tvarech. Vyhraje u vás kulatá kabelka nebo dáte přednost raději proutěnému košíku, který vypadá hlavně s letními šaty naprosto skvěle? 

Psaníčko 

Ať už se vydáváte na ples nebo na večírek, nejlepší kabelka, kterou si můžete vzít je psaníčko. Hodí se také do divadla nebo na velkolepou narozeninovou oslavu, která se nese v honosném duchu. Psaníčka bývají zpravidla malinká, většinou se do nich nevejde více věcí, než jen peněženka a telefon. Většinou má i řetízek schovaný uvnitř, abyste si v případě potřeby mohli kabelku přehodit přes rameno.  

Máte tři kabelky patřící do sbírky každé ženy i vy? Nebo některou postrádáte?