Jaké beauty produkty nám nesmí chybět v kabelce?

Jaké beauty produkty nám nesmí chybět v kabelce?

Každá žena to zná – během dne se zapotí, na čele jí vyjede mastný film, nos zase začnou okupovat černé tečky, rtěnka se při jídle smázne. Mnohé ženy jsou nešťastné už jen proto, že jim jejich krásný ranní make-up nevydržel až do pozdního odpoledne. Jejich make-up však mohou zachránit beauty produkty, které jim mají sídlit v kabelce. Jaké to ale jsou? 

Stejně jako řidiči mají v automobilech lékárničku, kterou potřebují v případě nehody, ženy by měly mít ve své kabelce několik beauty produktů, které zachrání jejich vzhled, pokud bude potřeba. Některé produkty lze označit za nedoceněné poklady.  

Antiperspiranty proti pocení 

V kabelce bychom neměli postrádat antiperspiranty proti pocení, které se nám zaručí o dokonalý vzhled bez propocených koleček pod pažemi nebo na zádech. V zásadě díky antiperspirantu předcházíme trapným situacím. Důležité je, aby byl daný antiperspirant opravdu účinný a aby krásně voněl.  

Pilníky 

Každá žena ví, jaká je to tragédie, když se zlomí nehet. A právě pro takové chvíle by každá žena měla mít ve své kabelce pilník. Díky pilníku dáme zlomený nehet zase do pořádku a nebude se nám nijak zadrhávat o oblečení, nevznikne díky zlomenému nehtu na tričku nebo na jiném kousku dírka.  

Jelení lůj, balzám na rty 

Neboli záchrana na suché a popraskané rty. Ať už je zima a naše rty trpí nebo je léto a my si nešťastnou náhodou ret rozkousneme, v každém případě je naší záchranou právě balzám na rty. Pokud vás trápí suché rty a nepomáhají vám na to ani přírodní balzámy značky YVES ROCHER, doporučujeme koupit konopný balzám, který rty zvlhčuje a vyživuje.  

Matující papírky 

Nemusíte v kabelkách nosit objemný pudr, stačí, když sáhnete po matujících papírcích, které jsou lehké a které nezaberou skoro žádné místo. Stačí je vždycky přiložit jen na mastné nebo lesknoucí se místo a je po problému.