Street workout, nový trend. Podlehnete i vy?

Street workout, nový trend. Podlehnete i vy?

Hýbat se na čerstvém vzduchu, to si přejeme všichni. I když se při procházkách přírodou procvičíme, přeci jen by to ještě chtělo zapojit svaly celého těla. Právě k tomu slouží street workout hřiště. Co na nich najdete a proč jsou tak oblíbená?

Nová jiskra 

Máte obří svaly a jste na své tělo pyšní? Nebo patříte k úplným začátečníkům? Trend body positivity to říká jasně: není se za co stydět. Každý někdy začal a pro každého je začátek složitý. Když se překonáte, zjistíte, že je to naprostá paráda! Street workout hřiště jsou skvělý tip, jak se dostat do formy pod širým nebem. Jste venku, hýbete se, a pokud je poblíž někdo stejně naladěn, vznikají nová přátelství. Váš život dostane naprosto jiný směr. 

Zpevněné celé tělo

Díky venkovnímu street workout hřišti si vykouzlíte zpevněné tělo. Přesně tak, jak jste si již dlouho přáli. Svůj volný čas trávíte v přítomnosti stejně založených lidí a věk zde naprosto nehraje roli. Cítit se dobře ve svém těle je stejně důležité pro teenagery i dospělé. Posílíte si svaly celého těla, protože na hřišti je dostatek prvků pro procvičení všech svalových skupin. Konečně se tak dostanete do skvělé fyzičky, a to zcela bez nutnosti platit si členství ve fitness klubu, kde často nemají ani stojan na kola, aby jste mohli pohodlně přijet na kole bez obav „kde jen to kolo přimknu“.

Nejlépe využitý veřejný prostor

Zatímco dětská hřiště po naší republice stojí již téměř na každém rohu, na sportovní vyžití dospělých se zapomíná. Právě street workout hřiště to mění a veřejný prostor tak získává nové, jedinečné využití. Trend, který již zaujal mnoho vyspělých států, se nyní usazuje také u nás. Už víte, jaké cviky zkusíte jako první? Dejte se i vy do formy pomocí hřiště, které má smysl pro všechny věkové kategorie. 

Street workout je jedinečný trend, kdy cvičíte na čerstvém vzduchu. Přidáte se také a vytvarujete své tělo do podoby, jakou jste si již dlouho přáli? Začněte mít z pohybu radost.